HenLv Power URFD24S05ZDK-10W
Part No.:
URFD24S05ZDK-10W
Datasheet:
URFD24S05ZDK-10W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Shipping
URFD24S05ZDK-10W Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
72V