HenLv Power URFD24D12ZDK-20W
Part No.:
URFD24D12ZDK-20W
Datasheet:
URFD24D12ZDK-20W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
URFD24D12ZDK-20W Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
72V