HenLv Power URFD12S12ZDK-10W
Part No.:
URFD12S12ZDK-10W
Datasheet:
URFD12S12ZDK-10W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Shipping
URFD12S12ZDK-10W Specifications
Voltage - Input (Min):
9V
Voltage - Input (Max):
36V