HenLv Power URFD12S05ZDK-20W
Part No.:
URFD12S05ZDK-20W
Datasheet:
URFD12S05ZDK-20W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
URFD12S05ZDK-20W Specifications
Voltage - Input (Min):
9V
Voltage - Input (Max):
36V