HenLv Power URFD12S05ZDK-15W
Part No.:
URFD12S05ZDK-15W
Datasheet:
URFD12S05ZDK-15W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 15W
Shipping
URFD12S05ZDK-15W Specifications
Voltage - Input (Min):
9V
Voltage - Input (Max):
36V