HenLv Power URFD12D12ZDK-10W
Part No.:
URFD12D12ZDK-10W
Manufacturer:
HenLv Power
Category:
DC DC Converters
Package:
Datasheet:
URFD12D12ZDK-10W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Shipping
URFD12D12ZDK-10W Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
HenLv Power
Series:
Packaging:
Case
Product Status:
Active
Type:
Voltage - Input (Min):
9V
Voltage - Input (Max):
36V