HenLv Power URD24S12ZB-200W
Part No.:
URD24S12ZB-200W
Datasheet:
URD24S12ZB-200W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 200W
Shipping
URD24S12ZB-200W Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
72V