HenLv Power URD24D24ZDK-20WH2
Part No.:
URD24D24ZDK-20WH2
Datasheet:
URD24D24ZDK-20WH2.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
URD24D24ZDK-20WH2 Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
72V