HenLv Power URD24D12ZDK-10W
Part No.:
URD24D12ZDK-10W
Datasheet:
URD24D12ZDK-10W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 10W
Shipping
URD24D12ZDK-10W Specifications
Voltage - Input (Min):
18V
Voltage - Input (Max):
72V