HenLv Power URD12D12ZDK-15W
Part No.:
URD12D12ZDK-15W
Datasheet:
URD12D12ZDK-15W.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 15W
Shipping
URD12D12ZDK-15W Specifications
Voltage - Input (Min):
9V
Voltage - Input (Max):
36V