HenLv Power URD12D05ZDK-20WH2
Part No.:
URD12D05ZDK-20WH2
Datasheet:
URD12D05ZDK-20WH2.pdf
Description:
DC DC CONVERTER 20W
Shipping
URD12D05ZDK-20WH2 Specifications
Voltage - Input (Min):
9V
Voltage - Input (Max):
36V