Shiu Li Technology Co., Ltd. T-WORK8000-160-160-3.0
Part No.:
T-WORK8000-160-160-3.0
Datasheet:
T-WORK8000-160-160-3.0.pdf
Description:
THERM PAD 160MMX160MM PURP
Shipping
T-WORK8000-160-160-3.0 Specifications
Series:
T-work8000
Outline:
160.00mm x 160.00mm
Thickness:
0.118" (3.00mm)
Color:
Purple
Thermal Resistivity:
Thermal Conductivity:
15W/m-K