Shiu Li Technology Co., Ltd. T-WORK7000-80-80-2.0
Part No.:
T-WORK7000-80-80-2.0
Datasheet:
T-WORK7000-80-80-2.0.pdf
Shipping
T-WORK7000-80-80-2.0 Specifications
Outline:
80.00mm x 80.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Thermal Conductivity:
11W/m-K