Shiu Li Technology Co., Ltd. T-WORK7000-80-80-1.5
Part No.:
T-WORK7000-80-80-1.5
Datasheet:
T-WORK7000-80-80-1.5.pdf
Shipping
T-WORK7000-80-80-1.5 Specifications
Outline:
80.00mm x 80.00mm
Thickness:
0.059" (1.50mm)
Thermal Conductivity:
11W/m-K