TE Connectivity Raychem Cable Protection TTMS-25.4-5
Part No.:
TTMS-25.4-5
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
TTMS-25.4-5.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE 1" DIA GRN
Shipping
TTMS-25.4-5 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
TTMS
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
1.000" (25.40mm); Cable O.D. 0.366" ~ 0.850" (9.29mm ~ 21.59mm)