TE Connectivity Raychem Cable Protection TTMS-12.7-6
Part No.:
TTMS-12.7-6
Manufacturer:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
TTMS-12.7-6.pdf
Description:
LABEL HEAT SHRINKABLE 0.5"D BLU
Shipping
TTMS-12.7-6 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Series:
TTMS
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Product Status:
Active
Label Type:
Heat Shrinkable
Label Size:
0.500" (12.7mm); Cable O.D. 0.183" ~ 0.425" (4.64mm ~ 10.79mm)