Spectra Symbol TSP-L-0100-103-3%-RH
Part No.:
TSP-L-0100-103-3%-RH
Datasheet:
TSP-L-0100-103-3%-RH.pdf
Description:
SENSOR LINEAR 100MM CONNECTOR
Shipping
TSP-L-0100-103-3%-RH Specifications
Packaging:
Bulk
Linear Range:
0 ~ 100.00mm (0 ~ 3.94")
Linearity:
±3%
Resistance:
10 kOhms
Resistance Tolerance:
±20%
Termination Style:
Connector
Operating Temperature:
-40°C ~ 50°C
Result:
TSP-L-0100-103-3%-RH FAQ
1. How to order TSP-L-0100-103-3%-RH on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the TSP-L-0100-103-3%-RH price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TSP-L-0100-103-3%-RH?