Cosel USA, Inc. TSD-800-000
Part No.:
TSD-800-000
Datasheet:
TSD-800-000.pdf
Description:
LINE FILTER 800A CHASSIS MOUNT
Shipping
TSD-800-000 Specifications
500 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
610 V
Current:
800 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C