Cosel USA, Inc. TSD-600-136
Part No.:
TSD-600-136
Datasheet:
TSD-600-136.pdf
Description:
LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT
Shipping
TSD-600-136 Specifications
500 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
610 V
Current:
600 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C