Cosel USA, Inc. TSD-400-215
Part No.:
TSD-400-215
Datasheet:
TSD-400-215.pdf
Description:
LINE FILTER 400A CHASSIS MOUNT
Shipping
TSD-400-215 Specifications
500 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
610 V
Current:
400 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C