Cosel USA, Inc. TSD-400-136
Part No.:
TSD-400-136
Datasheet:
TSD-400-136.pdf
Description:
LINE FILTER 400A CHASSIS MOUNT
Shipping
TSD-400-136 Specifications
500 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
610 V
Current:
400 A
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C