Tri-Mag, LLC TPYA200-4FF
Part No.:
TPYA200-4FF
Manufacturer:
Tri-Mag, LLC
Category:
Power Line Filter Modules
Package:
Datasheet:
TPYA200-4FF.pdf
Description:
LINE FILTER, 3-PHASE WYE, 250/44
Shipping
TPYA200-4FF Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Tri-Mag, LLC
Series:
TPY
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Filter Type:
Three Phase (Wye)
Configuration:
Two Stage
Voltage - Rated DC:
Voltage - Rated AC:
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral):
250 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase):
440 V
Current:
200 A
Frequency - Operating:
47Hz, 63Hz