Bivar Inc. TO-207-100
Part No.:
TO-207-100
Datasheet:
TO-207-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
TO-207-100 Specifications
Length:
0.590" (14.99mm)
Width:
0.195" (4.95mm)
Height:
0.100" (2.54mm)