Bivar Inc. TO-207-060
Part No.:
TO-207-060
Datasheet:
TO-207-060.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.060"
Shipping
TO-207-060 Specifications
Length:
0.590" (14.99mm)
Width:
0.195" (4.95mm)
Height:
0.060" (1.52mm)