Bivar Inc. TO-206-100
Part No.:
TO-206-100
Datasheet:
TO-206-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
TO-206-100 Specifications
Length:
0.490" (12.45mm)
Width:
0.195" (4.95mm)
Height:
0.100" (2.54mm)