Bivar Inc. TO-203-050
Part No.:
TO-203-050
Datasheet:
TO-203-050.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.050"
Shipping
TO-203-050 Specifications
Length:
0.290" (7.37mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.050" (1.28mm)