Bivar Inc. TO-121-100
Part No.:
TO-121-100
Datasheet:
TO-121-100.pdf
Description:
SPACER SQUARE GEN PURP 0.100"
Shipping
TO-121-100 Specifications
Shape:
Square
Length:
0.095" (2.41mm)
Width:
0.095" (2.41mm)
Height:
0.100" (2.54mm)