Bivar Inc. TO-120-060
Part No.:
TO-120-060
Datasheet:
TO-120-060.pdf
Description:
SPACER SQUARE GEN PURP 0.060"
Shipping
TO-120-060 Specifications
Shape:
Square
Length:
0.085" (2.16mm)
Width:
0.085" (2.16mm)
Height:
0.060" (1.52mm)