Bivar Inc. TO-118-100
Part No.:
TO-118-100
Datasheet:
TO-118-100.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.100"
Shipping
TO-118-100 Specifications
Shape:
Rectangular
Length:
0.705" (17.91mm)
Width:
0.260" (6.60mm)
Height:
0.100" (2.54mm)