Bivar Inc. TO-102-090
Part No.:
TO-102-090
Datasheet:
TO-102-090.pdf
Description:
SPACER RECT GEN PURP 0.090"
Shipping
TO-102-090 Specifications
Shape:
Rectangular
Length:
0.505" (12.83mm)
Width:
0.160" (4.06mm)
Height:
0.090" (2.29mm)