Brady Corporation TMM-50-99-PK
Part No.:
TMM-50-99-PK
Manufacturer:
Brady Corporation
Category:
Markers
Package:
Datasheet:
TMM-50-99-PK.pdf
Description:
WIRE MARKER, 0.5 IN H
Shipping
TMM-50-99-PK Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Brady Corporation
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Wire Marker, Cards
Size:
0.18" W x 0.50" L (4.6mm x 12.7mm)