Seekonk Precision Tools THX:BT-1/4-2.5MM
Part No.:
THX:BT-1/4-2.5MM
Manufacturer:
Seekonk Precision Tools
Category:
Sockets, Handles
Package:
Datasheet:
THX:BT-1/4-2.5MM.pdf
Description:
SOCKET HEX CHROME 2.5MM 1.88"
Shipping
THX:BT-1/4-2.5MM Specifications
Manufacturer:
Seekonk Precision Tools
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Tool Type:
Socket
Tip Type:
Hex
Size:
2.5mm
Drive Size:
1/4"
Length:
1.88" (47.8mm)