Panduit Corp THMSC55H04-M30
Part No.:
THMSC55H04-M30
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Cable Ties - Holders and Mountings
Package:
Datasheet:
THMSC55H04-M30.pdf
Description:
CABLE TIE HLDR SNGL PUSH MNT BLK
Shipping
THMSC55H04-M30 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Panduit Corp
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Single Opening
Mounting Type:
Push In - Ribbed Shaft
Size / Dimension:
2.20" L x 0.35" W x 0.39" H (55.0mm x 9.0mm x 9.8mm)