Penchem Technologies Sdn Bhd TH994-288-192-2.5
Part No.:
TH994-288-192-2.5
Datasheet:
TH994-288-192-2.5.pdf
Shipping
TH994-288-192-2.5 Specifications
Outline:
288.00mm x 192.00mm
Thickness:
0.0984" (2.500mm)
Thermal Conductivity:
6.0W/m-K