Penchem Technologies Sdn Bhd TH994-288-192-2.0
Part No.:
TH994-288-192-2.0
Datasheet:
TH994-288-192-2.0.pdf
Shipping
TH994-288-192-2.0 Specifications
Outline:
288.00mm x 192.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Thermal Conductivity:
6.0W/m-K