t-Global Technology TG-APC93-310-310-1.0-0
Part No.:
TG-APC93-310-310-1.0-0
Datasheet:
TG-APC93-310-310-1.0-0.pdf
Description:
THERM PAD 310MMX310MM GRAY
Shipping
TG-APC93-310-310-1.0-0 Specifications
Series:
TG-APC93
Packaging:
Bulk
Usage:
Multi
Outline:
310.00mm x 310.00mm
Thickness:
0.0394" (1.000mm)
Thermal Conductivity:
2.1W/m-K