t-Global Technology TG-APC93-25-25-2.0-0
Part No.:
TG-APC93-25-25-2.0-0
Datasheet:
TG-APC93-25-25-2.0-0.pdf
Description:
THERM PAD 25MMX25MM GRAY
Shipping
TG-APC93-25-25-2.0-0 Specifications
Outline:
25.00mm x 25.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Thermal Conductivity:
2.0W/m-K