t-Global Technology TG-APC93-20-20-2.0-0
Part No.:
TG-APC93-20-20-2.0-0
Datasheet:
TG-APC93-20-20-2.0-0.pdf
Description:
THERM PAD 20MMX20MM GRAY
Shipping
TG-APC93-20-20-2.0-0 Specifications
Outline:
20.00mm x 20.00mm
Thickness:
0.0790" (2.000mm)
Thermal Conductivity:
2.0W/m-K