t-Global Technology TG-A486A-320-320-5.0-0
Part No.:
TG-A486A-320-320-5.0-0
Datasheet:
TG-A486A-320-320-5.0-0.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM HENNA
Shipping
TG-A486A-320-320-5.0-0 Specifications
Series:
H48-6A
Packaging:
Box
Product Status:
Obsolete
Usage:
Type:
Conductive Pad, Sheet
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.197" (5.00mm)
Material:
Silicone Elastomer
Color:
Henna
Thermal Resistivity:
Thermal Conductivity:
4.0W/m-K