t-Global Technology TG-A4500-5-5-1.5
Part No.:
TG-A4500-5-5-1.5
Datasheet:
TG-A4500-5-5-1.5.pdf
Description:
THERM PAD 5X5MM PURP
Shipping
TG-A4500-5-5-1.5 Specifications
Product Status:
Active
Outline:
5.00mm x 5.00mm
Thickness:
0.0591" (1.500mm)
Thermal Conductivity:
4.5W/m-K