t-Global Technology TG-A4500-40-40-1.0
Part No.:
TG-A4500-40-40-1.0
Datasheet:
TG-A4500-40-40-1.0.pdf
Description:
THERM PAD 40X40MM PURP
Shipping
TG-A4500-40-40-1.0 Specifications
Product Status:
Active
Outline:
40.00mm x 40.00mm
Thickness:
0.0394" (1.000mm)
Thermal Conductivity:
4.5W/m-K