t-Global Technology TG-A3500F-320-320-0.5
Part No.:
TG-A3500F-320-320-0.5
Datasheet:
TG-A3500F-320-320-0.5.pdf
Description:
THERM PAD 320X320MM YLW
Shipping
TG-A3500F-320-320-0.5 Specifications
Series:
TG-A3500F
Product Status:
Obsolete
Outline:
320.00mm x 320.00mm
Thickness:
0.0197" (0.500mm)
Adhesive:
Tacky - One Side
Backing, Carrier:
Fiberglass
Thermal Conductivity:
3.0W/m-K