t-Global Technology TG-A3500-25-25-4.0
Part No.:
TG-A3500-25-25-4.0
Datasheet:
TG-A3500-25-25-4.0.pdf
Description:
THERM PAD 25MMX25MM YLW
Shipping
TG-A3500-25-25-4.0 Specifications
Series:
TG-A3500
Product Status:
Active
Outline:
25.00mm x 25.00mm
Thickness:
0.157" (4.00mm)
Adhesive:
Tacky - Both Sides
Thermal Conductivity:
3.5W/m-K