t-Global Technology TG-A2200-5-5-0.5
Part No.:
TG-A2200-5-5-0.5
Datasheet:
TG-A2200-5-5-0.5.pdf
Description:
THERM PAD 5X5MM GRAY
Shipping
TG-A2200-5-5-0.5 Specifications
Packaging:
Box
Product Status:
Active
Type:
Gap Filler Pad, Sheet
Shape:
Square
Outline:
5.00mm x 5.00mm
Thickness:
0.0197" (0.500mm)
Thermal Conductivity:
2.2W/m-K