t-Global Technology TG-A2200-540-270-1.0
Part No.:
TG-A2200-540-270-1.0
Datasheet:
TG-A2200-540-270-1.0.pdf
Description:
THERMAL PAD 540X270MM GREY
Shipping
TG-A2200-540-270-1.0 Specifications
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Thermal Pad
Shape:
Rectangular
Outline:
540.00mm x 270.00mm
Thickness:
0.0394" (1.000mm)
Thermal Conductivity:
2.2W/m-K