Hayata TBC200XHDC
Part No.:
TBC200XHDC
Manufacturer:
Hayata
Category:
Cable Ties and Zip Ties
Package:
Datasheet:
TBC200XHDC.pdf
Description:
CBL TIE LOCKING SILVER 425LB 8"
Shipping
TBC200XHDC Specifications
Manufacturer:
Hayata
Series:
Roller Ball
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Wire/Cable Tie Type:
Standard, Locking
Length - Approximate:
10"
Bundle Diameter:
2.00" (50.80mm)
Width:
0.492" (12.50mm)