HellermannTyton T5D05000M4
Part No.:
T5D05000M4
Datasheet:
T5D05000M4.pdf
Description:
CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Shipping
T5D05000M4 Specifications
Opening Size:
0.500" (12.70mm)
Color:
Black
Length:
Width:
0.500" (12.70mm)
Height:
Panel Hole Size:
0.203" (5.16mm)
Material Thickness:
0.050" (1.27mm)