Teledyne LeCroy T3PS33203
Part No.:
T3PS33203
Datasheet:
T3PS33203.pdf
Description:
PWR SPLY 3OUT 0-32V 0-3A
Shipping
T3PS33203 Specifications
Number of Outputs:
3
Voltage - Output:
0 ~ 32VDC, 0 ~ 32VDC, 5VDC
Current - Output:
0 ~ 3A, 0 ~ 3A, 0 ~ 5A
Features:
Linear
Power (Watts):
207W