American Hakko Products, Inc. T31-03D52
Part No.:
T31-03D52
Datasheet:
T31-03D52.pdf
Description:
TIP,CHISEL,5.2 X 7.8MM,IH,350C/6
Shipping
T31-03D52 Specifications
Series:
T31-03
Height:
0.030" (0.76mm)
Width:
0.200" (5.08mm)
Length:
0.310" (7.87mm)
Temperature Range:
662°F (350°C)