American Hakko Products, Inc. T31-02D52
Part No.:
T31-02D52
Datasheet:
T31-02D52.pdf
Description:
TIP,CHISEL,5.2 X 7.8MM,IH,400C/7
Shipping
T31-02D52 Specifications
Series:
T31
Height:
0.030" (0.76mm)
Width:
0.200" (5.08mm)
Length:
0.310" (7.87mm)
Temperature Range:
752°F (400°C)